Bayern se radovao na startu nove sezone: Preokret Bavaraca za trijumf u Wolfsburgu

0

Bayern iz Munchena pobjedom je otvorio novu sezonu njemačke Bundeslige.

Bavarci su kao gosti slavili protiv Wolfsburga u uzbudljivoj i efikasnoj utakmici rezultatom 2:3.

Poveli su u 20. minuti golom Jamala Musiale, a s minimalnom predošću su otišli na odmor.

Još jedno požarište od večeras u BiH: Gori i na Bjelašnici

U nastavku je uslijedio preokret domaćina, koji je s dva pogotka u 47. i 55. minuti režirao hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Jakub Kaminski je autogolom u 65. minuti vrato Bayern u igru, a gosti su na kraju uspjeli doći do pobjede.

Strijelac za 2:3 i novi preokret u 82. minuti bio je Serge Gnabry.

Bavarce u narednom kolu očekuje domaći duel s Freiburgom.