Barca neće platiti 50 miliona eura za Fabregasa

Radiosarajevo.ba
Barca neće platiti 50 miliona eura za Fabregasa

Predsjednik Barcelone Sandro Rosell rekao je da taj nogometni klub neće platiti 50 miliona eura za kapitena Arsenala Cesca Fabregasa.

"Unutar kluba dogovorili smo se da ne platimo 50 miliona eura obeštenjenja za Fabregasa, iako se on nalazi na trenerovoj listi želja kada su u pitanju pojačanja za narednu sezonu", rekao je Rosell španskom listu "Sport".

Rosell je ocijenio da "cijene nogometaša padaju iz godine u godinu" i da je 40 miliona, koliko je Barcelona ponudila prošlog ljeta, dovoljna suma za Fabregasa.

"Ako Guardiola bude zahtijevao možemo još jednom da pregovaramo sa čelnicima londonskog kluba, ali samo ako se bude radilo o prihvatljivoj sumi", dodao je Rosell.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak