Amir Hadžiahmetović pogodio za preokret protiv Galatasaraya i na noge digao 40.000 navijača

0

U istanbulskom derbiju Bešiktaš je savladao Galatasaray u okviru 32. kola Super lige Turske.

Galata je povela u 20. minuti golom Mauro Icardija, ali 15 minuta kasnije Romain Saiss izjednačuje. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Bh. fudbaler Amir Hadžiahmetović pogađa za preokret u 58. minuti. U završnici Vincent Aboubakar stavlja pečat na pobjedu Bešiktaša za konačnih 3:1.

Vlada FBiH donijela pet važnih odluka o koeficijentima i novčanim naknadama za boračku populaciju

Hadžiahmetović je napustio igru u 90. uz ovacije publike.

Video pogotka našeg Zmaja možete pogledati OVDJE.

Bešiktaš je treći na tabeli sa 65 bodova, pet manje u odnosu na Galatu koja je na vrhu ljestvice.