Real Madrid uz maestralnu igru Džanana Muse savladao Fenerbahce

0

Real Madrid je u duelu 31. kola Eurolige savladao Fenerbahce u WiZink centru.

Španski klub je nakon prve četvrtine vodio 24:21. Prednost su održali i na kraju poluvremena 49:44.

Na kraju treće četvrtine proširili su vodstvo na 10 bodova, 68:58. Konačan rezultat 90:75.

Na društvenoj mreži podijelila račun iz restorana na Hvaru: ‘Ovo je još i pristojno'

Naš Zmaj Džanan Musa (23) bio je najbolji u Kraljevskom klubu.

Musa je na parketu bio nešto više od 17 minuta, ubacio 16 poena, imao dvije asistencije i jedan skok.

U Realu su se istakli i Vincent Poirier i Adam Hanga sa po 11 koševa.

Za Fenerbahce najefikasniji je bio Nigel Hayes sa 17 poena, te Nick Calathes sa 12.

Real je na drugom mjestu tabele sa 22 trijumfa i devet poraza, a Fenerbahce je peti sa 18 pobjeda i 13 izgubljenih.