Real Madrid ubjedljiv protiv Panathinaikosa: Džanan Musa ubacio 12 poena

0

U 22. kolu Eurolige, Real Madrid je slavio protiv Panathinaikosa rezultatom 83:68 na domaćem terenu.

Od starta Kraljevski klub je vladao na parketu na krilima Guerschona Yabuselea i našeg Džanana Muse, te je nakon prvog poluvremena Real vodio 48:30. Nakon treće četvrtine Panathinaikos smanjuje razliku na 68:57, no u konačnici gosti nisu uspjeli smanjiti razliku.

Yabusele je vodio u broju ubacivanja sa 16 poena i sedam skokova, a Musa je postigao 12 poena, pet skokova i tri asistencije. Iz igre je šutirao 3/9, a s linije slobodnih bacanja je bio savršen 6/6.

Nikšić pisao Dodiku i Viškoviću povodom napada u Gacku: "Sankcionišite počinitelje!"

Pogledajte kako je Džanan Musa sa osmijehom na licu srušio Barcelonu

Za Panathinaikos Paris Lee je postigao 17 poena, a 12 je ubacio Marius Grigonis.

Real Madrid je na vrhu tabele Eurolige zajedno s Olympiakosom. Oba tima imaju 15 pobjeda i sedam poraza, a Panathinaikos se nalazi na 15., osam pobjeda i 14 poraza.