Peh za košarkaškog Zmaja: Džanan Musa se povrijedio u pobjedi Reala

0

Džanan Musa (25) povrijedio se na današnjoj utakmici španske Endesa lige, u kojoj je njegov Real Madrid na domaćem parketu deklasirao Gironu rezultatom 95:67.

Bh. košarkaš je već tokom prve četvrtine zadobio povredu skočnog zgloba kada ga je faulirao jedan košarkaš gostiju.

Nakon toga je nastavio igrati, ali je ubrzo zatražio izmjenu.

Osobe koje se dovode u vezu sa terorističkim napadom u Bosanskoj Krupi biće predati Tužilaštvu BiH

Tokom treće četvrtine utakmice u dvorani je objavljeno da je meč za Musu završen i da se više neće vraćati na parket.

Zmaju sada predstoje detalji ljekarski pregledi kako se bi se utvrdio strpen povrede i period oporavka.

Loading...

Inače, Real su danas do trijumfa s po 14 koševa predvodili Facundo Campazzo, Mario Hezonja i Edy Tavares.

Xavier Rathan-Mayes dodao je 13 poena, dok se kod Girone s 21 poenom istakao Aljami Durham.

Musa je stigao odigrati 11 minuta ove utakmice, a za to vrijeme je upisao dva poena, te po jedan skok i asistenciju.

Real je trenutno petoplasirani tim španskog prvenstva s omjerom od dvije pobjede i dva poraza.