Gallas produžio ugovor sa Tottenhamom

Radiosarajevo.ba
Gallas produžio ugovor sa Tottenhamom

Odbrambeni nogometaš Tottenhama William Gallas produžio je ugovor s engleskim klubom do 2013. godine.

Tridesettrogodišnji Gallas postao je jedan od ključnih igrača "Spursa" otkako je došao iz Arsenala.

Tim iz Londona impresivno je odigrao dosadašnji dio Lige prvaka pobijedivši oba milanska kluba, a za plasman u polufinale igrat će protiv Real Madrida. 

"Gallas je impresivno igrao u odbrani otkako je došao u klub prošlog ljeta", saopćeno je iz "Spursa".

Gallas, koji je osvojio titulu engleskog prvaka sa Chelseajem prije nego što je prešao u Arsenal 2006., odigrao je 28 utakmica od dolaska na "White Hart Lane". Trenutno je van terena zbog povrede i upitan je njegov nastup u prvom meču protiv Reala 5. aprila. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak