Ćana pala s mosta

Radiosarajevo.ba
Ćana pala s mosta

Sve je dobro što se dobro svrši.

Uoči Velike Gospojine u okolini Doboja, gde već 12 godina nastupa na vašarima, pevačica Ćana umalo da žestoko fasuje. Dobro je da je živu glavu izvukla. Ne, ne, nije se niko pobio ispod šatre već je pala. I to s mosta visokog oko dva i po metra! Zamalo da plati glavom! Kako je mogla, prošla je odlično. Polomila je desnu ruku, zadobila nagnječenje rebara na četiri mesta, a stradao je i skočni zglob leve noge.

- Kada sam se obrela u šipražju i kamenjaru pored potoka, u jednom momentu sam se obeznanila od bola, ali sam skupila snagu i sačekala da me odatle izvuku. Ni sama ne znam kako sam promašila most i strovalila se. Hodala sam unazad dok sam razgovarala s dve žene, koje su mi delile komplimente za nastup od prethodne večeri, i u jednom trenutku sam shvatila da sam izgubila tlo pod nogama! Samo sam vrisnula. Od udarca o kamenje nakratko sam izgubila svest. Most je imao zaštitnu ogradu, ali ja sam nekako prošla s druge strane i završila u potoku - priseća se Ćana za Kurir.

Na svu sreću, mesec dana posle nezgode Ćana se uspešno oporavlja i za dve nedelje bi trebalo da bude ko nova! Ona će sredinom idućeg meseca nastaviti da radi, pošto je otkazala sve nastupe do 10. oktobra.

Kurir-info.rs

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak