Ubijene kćerke slavnog pijaniste, žena povrijeđena nožem

Radiosarajevo.ba
Ubijene kćerke slavnog pijaniste, žena povrijeđena nožem

Dvije kćerke slavnog koncertnog pijaniste Vadyma Kholodenka pronađene su mrtve u kući njegove supruge u Texasu.

Ubijene su petogodišnja Nika i jednogodišnja Michela, a Kholodenkova bivša supruga Sofia Tsygankova (31) prebačena je u bolnicu na liječenje zbog uboda nožem.

Rane nisu kritične, rekao je danas šef policije u mestu Benbrook David Babcock i potvrdio da djevojčice nisu izbodene, a njihov uzrok smrti još uvijek nije poznat.

Na kući nema znakova nasilnog ulaska, javlja Blic, a policiju je u kuću u Fort Worthu u kojoj je Tsygankova živjela s dvije djevojčice.

Šef policije izjavio je da Kholodenko, koji je rođen u Ukrajini, sarađuje s istražiteljima.

Za sada niko nije uhapšen zbog smrti djevojčica, a trenutno ni Kholodenko ni njegova bivša supruga nisu osumnjičeni.

Kako mediji u Americi javljaju, upravo je Kholodenko taj koji je pronašao tijela svoje djece i bivše žene kada je došao da ih obiđe.

Kholodenko je prošle godine svirao i u Sarajevu, u maju, za vrijeme festivala Sarajevske večeri muzike (SVEM).

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije