Jedna mrtva osoba u pucnjavi u tržnom centru

Radiosarajevo.ba
Jedna mrtva osoba u pucnjavi u tržnom centru

Naoružani napadač otvorio je vatru u restoranu u tržnom centru u Torontu i ubio jednu osobu, a ranio sedam, uključujući i jedno dijete, saopćila je policija. Ubijen je 25-godišnji mladić, a teško je povrijeđen i u kritičnom stanju 13-godišnji dječak. 

Šef policije Toronta Bil Bler rekao je da je meta napada bio ubijeni čovjek, a ranjeni ljudi su se slučajno našli na licu mjesta, prenosi AFP. 

Napad se dogodio u jednom od najpoznatijih tržnih centara u Kanadi, a najvećem u Torontu, prenosi Tanjug. 

Šef policije odbio je da komentariše evenutalne motive napada. On je dodao da policija ima opis osumnjičenog i pozvao sve očevice da se jave policiji. Policija je blokirala zonu oko tržnog centra. 

U stampedu koji je nastao među uspaničenim posjetiocima tržnog centra povrijeđena je i jedna trudnica. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije