Izraelska policija na Zapadnoj Obali privela 23 osobe

Radiosarajevo.ba
Izraelska policija na Zapadnoj Obali privela 23 osobe

Izraelska policija je na Zapadnoj Obali privela 23 Palestinca pod optužbom da su proizvodili oružje i trgovali drogom, javlja Anadolu Agency.

Izraelski mediji su javili kako je privođenju grupe Palestinaca doprinio jedan izraelski policajac u civilu. Ističe se kako je praćenje ove grupe rezultiralo njenim hapšenjem u gradu Nablusu.

Prema pisanju izraelskih medija policija je pronašla radionice za proizvodnju oružja, municiju, kao i rezervne dijelove za oružje.

Izraelska policija često organizira provođenja Palestinaca na Zapadnoj Obali i Istočnom Jerusalemu, optužujući ih za razne prijestupe.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije