Stjepan Mesić dolazi u posjet BiH

Radiosarajevo.ba
Stjepan Mesić dolazi u posjet BiH
Predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić boravit će 19. i 20. novembra u posjeti Bosni i Hercegovini.

Planirano je da se Mesić sutra susretne sa predsjedavajućim Predsjedništva BiH Željkom Komšićem i članom Predsjedništva BiH Harisom Silajdžićem

Planirano je da predsjednik Republike Hrvatske, zajedno sa predsjedavajućim Predsjedništva BiH Željkom Komšićem, prisustvuje obilježavanju 130 godina od utemeljenja Prve gimnazije Sarajevo.

Protokolom posjeta hrvatskoga predsjednika, predviđeno je i njegovo sudjelovanje u radu šestog sastanka Regionalnog ekonomskog foruma za jugoistočnu Evropu.

fena/radiosarajevo.ba

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije