Široki Brijeg: Sedam navijača pušteno iz pritvora

Radiosarajevo.ba
Široki Brijeg: Sedam navijača pušteno iz pritvora
Sedam navijača Sarajeva pušteno je iz pritvora iz Širokog Brijega, potvrdio je zamjenik ministra FBiH Mirsad Kebo.

"Vraćamo se iz Širokog Brijega i mogu vam reći da sam sretan čovjek. Radujem se što je pravda pobjedila i zahvaljujem se tužiteljstvu i policiji što je brzo reagirala. Napokon će protesti biti obustavljeni i nadam se da nam se ovo neće više događati, rekao nam je zamjenik ministra FBiH Mirsad Kebo.

Podsjetimo, zamjenik ministra Mirsad Kebo jučer se u toku dana u pratnji predstavnika Udruženja navijača FK Sarajevo zaputio u zatvor u Širokom Brijegu.

weekend.ba/radiosarajevo.ba

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije