Izbila vatra u klima-uređaju: Dvije osobe povrijeđene u požaru u Zagrebu

0
Radiosarajevo.ba
Izbila vatra u klima-uređaju: Dvije osobe povrijeđene u požaru u Zagrebu
Foto: Printscreen / Požar u klima uređaju / Ilustracija

Dvije osobe povrijeđene su u požaru koji je izbio u stanu u zagrebačkom naselju Trešnjevka, nakon što se, prema dosadašnjim informacijama, zapalio klima-uređaj.

Kako je saopćila policija, požar je izbio u četvrtak, 3. jula, oko 21:20 sati. Vatra je zahvatila unutrašnjost stana, pri čemu su nagorjele električne instalacije i ulazna vrata.

U stanu su se u trenutku izbijanja požara nalazili 39-godišnja žena i 29-godišnji muškarac. Oboje su zadobili povrede te im je ljekarska pomoć ukazana u bolnici.

Netflixov model gledanja cijelih sezona slabi, YouTube postaje sve veći konkurent

Netflixov model gledanja cijelih sezona slabi, YouTube postaje sve veći konkurent

Policija provodi uviđaj kako bi utvrdila sve okolnosti ovog događaja, dok visina materijalne štete za sada nije poznata.

Nadležne službe nastavljaju s istragom kako bi se utvrdio tačan uzrok izbijanja požara.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije