Užas u Srbiji: Uhapšen muškarac zbog ubistva majke (48)

Tragedija je potresla Srbiju sa noći subote na nedjelju, 2. feburara kada je muškarac (20) ubio majku.
U pisanjima srbijanskih portala se navodi da je muškarac osumnjičen da je oko 01:30 sati nanio smrtonosne povrede nožem svojoj majci.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Roditelji demantovali direktora bazena Otoka: 'Iznijeli ste niz neistina i uvredljivih izjava'
Kako saznaje 021.rs, ubistvo se dogodilo u stanu na prvom spratu zgrade oko 01:30 sati, a na prvom mjestu su intervenisali ljekari novosadskog Zavoda za urgentnu medicinu, ali su tek na licu mjesta uspjeli da konstatuju smrt žene.
U toku je istraga.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.