Ubijena srpska pjevačica žestoko se borila za život
Ubijena 32-godišnja srpska pjevačica čije je beživotno tijelo jučer pronađeno na nasipu u beogradskom naselju Crvenka najvjerojatnije je ubijena tupim predmetom, doznaje Kurir.
Jelena Krsmanović Marjanović nestala je u subotu ujutro, a njeno tijelo je pronađeno nakon opsežne 20-satne potrage u kanalu, nekoliko metara od mjesta gdje joj je pronađena i odjeća, mobitel, tenisica i tragovi krvi, te dva kilometra dalje od mjesta na kojem se oprostila s mužem i kćerkicom prije no što je otišla trčati.
Prema pisanju Kurira, pjevačica Granda ubijena je najvjerojatnije čekićem, a prvi tragovi ukazuju da je pružila žestok otpor napadaču, nastojeći pobjeći od njega. Nažalost, ubica nije imao milosti.
Jelenin suprug jučerašnji je dan proveo u policijskoj postaji, no navodno je prošao poligrafsko testiranje. Ipak, kako je bio pod sedativima, poligrafsko ispitivanje bit će ponovljeno danas.
Ispitano je još nekoliko članova njene obitelji, a istražitelji će razgovarati i s Jeleninom petogodišnjom kćerkicom Janom.
Policija i dalje traga za ubojicom, a motiv napada je zasad nepoznat.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.