U Hrvatskoj preminuo mladić: Pretučen prije dvije sedmice
![U Hrvatskoj preminuo mladić: Pretučen prije dvije sedmice](https://storage.radiosarajevo.ba/article/395237/871x540/policija_nacrichten_at.jpg?v1604406278)
U Hrvatskoj je od posljedica premlaćivanja preminuo Domagoj Radić.
Imao je samo 18 godina.
Informaciju su potvrdili pripadnici Policijske stanice virovitičko-podravske.
Napad na nesretnog mladića dogodio se u nedjelju, 25. oktobra oko 00:05 sati na trgu Dr. Franje Tuđmana u Virovitici.
Kako je saopštila policija, u tučnjavi je učestvovalo više osoba, a mladić je zadobio povrede opasne po život te je prevezen u KBC Osijek.
Mladić kojeg se sumnjiči za napad na Radića nalazi se u zatvoru dok traje istraga, kako je sud odredio, prenosi 24sata.hr.
Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja, 23-godišnjak je uz kaznenu prijavu doveden u sud u Bjelovaru.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.