Užasna tragedija pogodila Sjenicu: Poginule majka (44) i kćerka (12), sinu (9) se bore za život

1
Radiosarajevo.ba
Užasna tragedija pogodila Sjenicu: Poginule majka (44) i kćerka (12), sinu (9) se bore za život
Foto: 192.rs / Instagram / Nesreća u Sjenici

U Sjenici je u utorak navečer, 3. marta, došlo do teške saobraćajne nesreće kada je automobil udario tri pješaka, poginule su radnica Uprave policije (44) i njena kćerka (12), dok je sin (9) teško povrijeđen i prevezen u bolnicu.

Prema nezvaničnim informacijama, na njih je na pješačkom prelazu naletjelo vozilo marke Škoda kojim je upravljao A.K.

Kako saznaje Blic, on se kretao velikom brzinom dok su prelazili ulicu, a onda je naletio na rizlu koja ga je "odbacila" na trotoar i tom prilikom udario je majku, kćerku i sina.

Više od 9.000 Amerikanaca evakuisano s Bliskog istoka zbog rata, otkazano 19.000 letova

Više od 9.000 Amerikanaca evakuisano s Bliskog istoka zbog rata, otkazano 19.000 letova

Majka i kćerka poginule su na mjestu događaja, dok je sin teško povrijeđen i prevezen je u bolnicu u Užicu.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije