Suveniri iz Dalmacije pravi su hit na internetu, vidite li zašto?
![Suveniri iz Dalmacije pravi su hit na internetu, vidite li zašto?](https://storage.radiosarajevo.ba/article/430884/871x540/suveniri.jpg?v1632049349)
Među pratiteljima Facebook stranice Dnevna doza prosječnog Dalmatinca, u posljednji nekoliko dana pravi su hit suveniri iz Dalmacije.
Sve je počelo fotografijom suvenira među kojima se isticao jedan s natpisom Imotski i slikom plaže.
Ubrzo nakon toga počele su pristizati fotografije još nekih neobjašnjivih grešaka na suvenirima.
![Rad na očuvanju stabilnosti BiH: Denis Bećirović razgovarao sa NATO generalom Christopher Cavolijem](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579079/300x185/denis-becirovic-general-press-februar-2025.jpg?v1739718661)
Rad na očuvanju stabilnosti BiH: Denis Bećirović razgovarao sa NATO generalom Christopher Cavolijem
Preko 3000 ljudi lajkalo je ovu s natpisom "Spilt" umjesto "Split".
"Ono kad Kinezi uzmu baš sve u svoje ruke!", "Tipično kineski", "Nima Splita do Kine", bili su neki od komentara.
Zatim je na stranici osvanuo i suvenir sa slikom Dubrovnika, ali natpisom - Genova.
"Kinezi pravili", "Ma što Amer zna di je bija", "Ovo triba na sud dati", "Kinezi se zeznuli s geografijom", smijali su se pratitelji te su se zapitali s kakvim sve uspomenama turisti zapravo odlaze iz Hrvatske.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.