Saobraćajna nesreća u Srbiji: Sa vozilom završio na krovu kuće i prošao sa lakšim povredama

0
Radiosarajevo.ba
Saobraćajna nesreća u Srbiji: Sa vozilom završio na krovu kuće i prošao sa lakšim povredama
Foto: Screenshoot / Saobraćajna nesreća

U Ostrikovcu kod Ćuprije u Srbiji jučer, 6. decembra, oko 14 satidogodila se teška saobraćajna nesreća.

Kako se vidi na snimicima objavljenim na društvenim mrežama, jedan vozač je izgubio kontrolu nad vozilom, te se prevrnuo i završio na krovu jedne kuće.

Iako u udesu niko nije stradao, načinjenja je velika materijalna šteta na porodičnoj kući Saše Dimitrijevića, koji je za Telegraf.rs istaknuo kako zahvaljujući brzom reakcijom nadležnih službi niko nije stradao.

Prizori iz zraka pokazuju napredak u radovima: Pogledajte dionicu Koridora Vc kod Tešnja

Prizori iz zraka pokazuju napredak u radovima: Pogledajte dionicu Koridora Vc kod Tešnja

On je dodao kako poznaje vozača vozila, te je istaknuo da je riječ o jako opasnoj krivini na koju su se mještani već nekoliko puta žalili kako bi se spriječile ovakve nesreće.

Policija je po dolasku obavila uviđaj i utvrdila da vozač nije bio pod dejstvom alkohola. Mladić je preventivno prevezen u ćuprijsku bolnicu, gdde su mu dijagnostikovane lakše tjelesne povrede, te je pušten na kućno liječenje.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije