Nezapamćen incident u bh. susjedstvu: Žena kilometrima vozila automobil bez guma. Uhapšena je

3
Radiosarajevo.ba
Nezapamćen incident u bh. susjedstvu: Žena kilometrima vozila automobil bez guma. Uhapšena je
Foto: Morski.hr / Hapšenje žene kod Šibenika

Nezapamćen slučaj desio se u bh. susjedstvcu kada je žena kilometrima vozila automobil bez guma. Da, dobro ste pročitali.

Za neke situacije nekad jednostavno nemate riječi, pa tako ni za opisanu situaciju, na koju su naišli vozači, ali i šibenski policajci na cesti između Šibenika i Lozovca.

Vozačica je kilometrima upravljala Renaultom Cliom bez guma na desnoj strani automobila. Prolazila je zavoje, prelazila preko dvostruke pune linije i tako ušla u tunel i sve to sa širom otvorenim prtljažnikom.

Glavni pregovarač BiH sa EU: SDP predložio Lejlu Ramić-Mesihović, Naša stranka Lejlu Hasanović

Glavni pregovarač BiH sa EU: SDP predložio Lejlu Ramić-Mesihović, Naša stranka Lejlu Hasanović

"Žena je uhapšena i dovedena u prostorije policije zbog ugrožavanja sigurnosti cestovnog saobraćaja", rekla je za Morski HR Sanja Baljkas iz Šibenske policije, a detalje o događaju policija će objaviti sutra.

Hapšenje žene kod Šibenika
Foto: Morski.hr: Hapšenje žene kod Šibenika

A šta je ostalo od jadnog Clia, pogledajte na fotografijama. Sreća u nesreći je da niko nije nastradao, piše ovaj portal, a snimak možete pogledati OVDJE.

Automobil bez guma
Foto: Morski.hr: Automobil bez guma

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (3)

/ Povezano

/ Najnovije