Horor u Srbiji: Mučili i zlostavljali 68-godišnjakinju dok se nije onesvijestila pa je silovali
![Horor u Srbiji: Mučili i zlostavljali 68-godišnjakinju dok se nije onesvijestila pa je silovali](https://storage.radiosarajevo.ba/article/488347/871x540/Policija_Srbija_MUP_Hitna_AA2.jpg?v1679142934)
Dvojica muškaraca iz okoline Zrenjanina uhapšena su jučer zbog sumnje da su u jednom selu na teritoriji ovog grada brutalno mučili, a potom silovali ženu S. K. (68), da bi je na kraju i opljačkali.
Policija još uvijek traga za još dvojicom aktera koji su u bjegu.
Prema saznanjima medija, žrtva ima tešku životnu priču, što su dvojica muškaraca iskoristili.
![Oglasilo se Tužilaštvo o teškoj nesreći kod Bijeljine: Poginule dvije djevojke (19)](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579073/300x185/automobil-bijeljina-16fen25-infobijeljina-2.jpg?v1739714069)
Oglasilo se Tužilaštvo o teškoj nesreći kod Bijeljine: Poginule dvije djevojke (19)
"Obojica sinova su joj preminuli, jedan prije manje od dvije godine, a drugi prije pet. Mučila se, ovo je strašno šta je dočekala. Sve se dogodilo prije dva dana, kolima su došli do njene kuće, nakon čega su dvojica ušli unutra, a druga dvojica su ostali u kolima. Upali su joj u kuću, a potom je mučili i zlostavljali, da bi je na kraju, kada se onesvijestila od torture, silovali i opljačkali", kaže izvor medija.
Kako dodaje, žrtva je kada je došla svijesti jedva otišla do prvih komšija i molila za pomoć.
"Oni su prijavili policiji koji su brzom i efikasnom akcijom uhapsili dvojicu muškaraca iz istog mjesta, a za još dvojicom se traga, za koje se sumnja da su im pomagali i vozili ih", dodaje izvor.
Istraga je u toku, piše Blic.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.