Goran Vesić hitno operisan: Primljen u bolnicu zbog bolova u trbuhu
Bivši ministar građevinarstva, saobraćaja i arhitekture Srbije Goran Vesić hitno je hospitaliziran.
Kako su izvijestili srbijanski mediji, Vesić je primljen u bolnicu zbog jakih bolova u trbuhu, povišene temperature, malaksalosti i dehidracije.
Njegovo stanje tokom hospitalizacije se pogoršalo, a poslije opservacije, urađena mu je i operacija.
Stručnjak za sigurnost: Vlada Hrvatske realizira intenzivne hibridne operacije protiv BiH
Uskoro će biti poznato i više informacija o stanju Vesića.
Podsjećamo, nakon pada nadstrešnice Željezničke stanice u Novom Sadu, Goran Vesić je uhapšen 21. novembra. Pritvor mu je ukinut 27. novembra.
Zbog sumnje da su odgovorni za pad nadstrešnice sa zgrade Željezničke stanice u Novom Sadu, u kom je poginulo 15 ljudi, uhapšeno je još 12 osoba među kojima su članica Vesićevog kabineta Anita Dimoski, direktorica Infrastrukture železnice Jelena Tanasković i njen prethodnik Nebojša Šurlan.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.