Brnabić u okršaju sa zastupnikom u Skupštini Srbije: "Miloše, to što smo vi i ja gej..."

4
Radiosarajevo.ba
Brnabić u okršaju sa zastupnikom u Skupštini Srbije: "Miloše, to što smo vi i ja gej..."
Foto: EPA - EFE / Ana Brnabić

U Narodnoj skupštini Srbije u utorak je izbila oštra rasprava između predsjednice parlamenta Ane Brnabić i zastupnika Miloša Parandilovića iz stranke Novo lice Srbije.

Parandilović je dobio opomenu zbog vrijeđanja vladajućih zastupnika pa se tokom rasprave uporno nastavio obraćati Brnabić s "ti", poručujući joj da zbog takvog ponašanja ne zaslužuje poštovanje.

Brnabić mu je potom odgovorila spominjući njegovu navodnu seksualnu orijentaciju.

Potvrđena optužnica protiv Adela Kabaša za ubistvo Mehmeda Ramića

Potvrđena optužnica protiv Adela Kabaša za ubistvo Mehmeda Ramića

"I da vam kažem, Miloše, to što smo gej i vi i ja ne znači da možemo biti na 'ti'. Je li u redu? Nemojte tako. Jedno je seksualna orijentacija, a drugo jesmo li prijatelji. Te dvije stvari ne podrazumijevaju jedna drugu, kao što se vidi. Zato se zadržimo na 'vi'", rekla je Brnabić.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (4)

/ Povezano

/ Najnovije