Prezentacija izvještaja o ravnopravnosti spolova u BiH

Radiosarajevo.ba
Prezentacija izvještaja o ravnopravnosti spolova u BiH
Povodom obilježavanja 8. marta, Međunarodnog dana žena, Agencija za ravnopravnost spolova Bosne i Hercegovine, Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH organizuje prezentaciju Izvještaja o stanju ravnopravnosti spolova u BiH za 2008. i procesa provedbe Programa za implementaciju Gender akcionog plana BiH (FIGAP Program).

Cilj prezentacije je predstavljanje stanja ravnopravnosti spolova u BiH u svim oblastima javnog i privatnog života u 2008.
Pored toga, Agencija za ravnopravnost spolova BiH namjerava predstaviti početne korake u implementaciji Programa za implementaciju Gender akcionog plana BiH (FIGAP Program).

Prezentacija će biti održana danas u zgradi Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine u 13 sati, saopćeno je iz Agencije za ravnopravnost spolova BiH.

fena/radiosarajevo.ba

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije