ViK najavio prekid: Pogledajte spisak ulica u Sarajevu koje će danas ostati bez vode
Iz KJKP Vodovod i kanalizacija obavještavaju stanovnike Sarajeva o planiranim radovima na vodovodnoj mreži u ponedjeljak, 22. septembra.
U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u sljedećim ulicama:
Alipašina, Betanija, Kodžina, Suada Hasanovića, Soukbunar, Adija Mulabegovića, Bulevar branilaca Dobrinje, Donja Jošanica, Trebevička, Vahide Maglajlić, Voje Dimitrijevića, Škaljin sokak, Branka Galeba, Zvornička, Bulevar Ivice Osima i Tvornička.
Uskoro počinje žrijeb grupa za Mundijal: Ovo su dvije najbolje opcije za Zmajeve
Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.
Za sve informacije možete se obratiti Dispečerskom centru na brojeve telefona 033 210 707 i 033 220 435.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.