Vanredno saopćenje iz ViK-a: Sarajevsko naselje ostalo bez vode

1
Radiosarajevo.ba
Vanredno saopćenje iz ViK-a: Sarajevsko naselje ostalo bez vode
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / VIK Sarajevo

KJKP Vodovod i kanalizacija d.o.o. Sarajevo (ViK) izdao je vanredno obavještenje zbog neplanirane intervencije na vodovodnoj mreži.

Naime, uslijed kvara na adresi Izeta Čomore br. 42, doći će do prekida vodosnabdijevanja u naselju Butmir.

Iz ViK-a navode kako su ekipe na terenu i da je u toku vanredna popravka kvara.

Sud odbio odrediti pritvor Armanu Omeragiću, njegov advokat otkrio detalje nesreće

Sud odbio odrediti pritvor Armanu Omeragiću, njegov advokat otkrio detalje nesreće

Normalizacija vodosnabdijevanja očekuje se po završetku radova, a građani se mole za strpljenje i razumijevanje.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije