U funkciji tri autobusa: Tramvajski saobraćaj ne funkcionira od Nedžarića do Ilidže
Tramvajski saobraćaj od Nedžarića do Ilidže bit će obustavljen najvjerovatnije do 21 sat, zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila večeras u sarajevskoj ulici Džemala Bijedića ispod Stupske petlje, javlja Fena.
Iz tih razloga u funkciji su tri autobusa, koji voze na relaciji Nedžarići - Ilidža. U saobraćajnoj nesreći učestvovalo je nekoliko vozila, od kojih se jedno vozilo prevrnulo na tramvajske šine.
Saobraćajna nesreća na Stupu: Povrijeđene dvije osobe
Podsjećamo, povrijeđeni su V.I. (1996.) i muškarac M. A. (1996.) iz Sarajeva, koji su zbrinuti na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu.
Oni će, kako je kazala portparol KCUS-a Muamera Šehić, biti pušteni kući, jer su zadobili samo kontuzije.
Pripadnici MUP-a rade na otkrivanju uzroka ove nesreće.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.