Radovi na vodovodnoj mreži: Provjerite u kojim ulicama su danas mogući prekidi u vodosnabdijevanju

0
Radiosarajevo.ba
Radovi na vodovodnoj mreži: Provjerite u kojim ulicama su danas mogući prekidi u vodosnabdijevanju
FOTO: Radiosarajevo.ba / Vodovod - radovi

Iz KJKP Vodovod i kanalizacija obavještavaju stanovnike o planiranim radovima na vodovodnoj mreži u subotu, 27. i ponedjeljak, 29. decembra,

U subotu, 27.12.2025., u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u ulicama Barice i Orahov brijeg.

U ponedjeljak, 29.12.2025, u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama:

Sarajevske ulice pune života: Grad "vrije" na početku radne sedmice, pogledajte šta smo zabilježili

Sarajevske ulice pune života: Grad "vrije" na početku radne sedmice, pogledajte šta smo zabilježili

Butmirska cesta, Nalina, Sedrenik, Kromolj, Harisa Čampare, Potur Šahidijina, Enesa Herića, Nusreta Fazlibegovića, Dugi sokak, Talirevića, Balibegovica, Bistrik, Cicin han, Bojnička, Nikole Šopa, Teočačka i Dragana Kulidžana.

Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekuju po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.

Za sve informacije možete se obratiti Dispečerskom centru na brojeve telefona 033 210 707 i 033 220 435.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije