Pronađena torba s novcem u Sarajevu: Vlasnik će morati navesti nekoliko detalja
U blizini Ferhadija džamije u Sarajevu pronađena je torba s novcem, a osoba koja ju je izgubila pozvana je da se javi kako bi je preuzela.
Prema objavi stranice "Izgubljeno-nađeno Sarajevo", u torbi nema identifikacionih dokumenata, zbog čega će vlasnik prilikom javljanja morati opisati torbu i navesti iznos novca koji se u njoj nalazi.
Kako je navedeno, uz novac se u torbi nalazi još samo fiskalni račun.
Poznat termin mise zadušnice za Draganu Antešević koja je stradala u požaru kod Omiša
Zbog toga bi vlasnik trebao navesti i u kojoj je radnji obavljena kupovina, kao i koje je proizvode kupovao.
Osoba koja prepozna torbu i smatra da je njena može se javiti putem stranice "Izgubljeno-nađeno Sarajevo", uz navođenje navedenih detalja kako bi se potvrdilo vlasništvo.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.