Oglasio se ViK: Ovaj vikend bez vode više od 20 sarajevskih ulica – provjerite da li ste među njima

0
Radiosarajevo.ba
Oglasio se ViK: Ovaj vikend bez vode više od 20 sarajevskih ulica – provjerite da li ste među njima
Foto: A. K. /Radiosarajevo.ba / Radovi na vodovodnoj mreži

Iz KJKP Vodovod i kanalizacija d.o.o. Sarajevo najavili su planirane radove na vodovodnoj mreži za dane 15., 16. i 17. marta 2025. godine, zbog kojih će u određenim dijelovima grada doći do prekida vodosnabdijevanja.

U subotu, 15.03.2025. u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama:

Muftije Džabića, Bardakčije i Skendera Kulenovića (Vogošća), Safeta Hadžića, Vrbovska, Prijedorska, Nurije Pozderca, Kenana Demirovića.

Midhat Kapetanović dao podršku studentima: "Šuti za one koji nisu više sa nama"

Midhat Kapetanović dao podršku studentima: "Šuti za one koji nisu više sa nama"

U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi u ulicama:

Mula Mustafe Bašeskije, Toromanova, Armaganuša Ulomljenica i Josipa Štadlera. Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenim ulicama, te u ulicama Safvet bega Bašagića, Jeroslava Černija, Edhema Mulabdića, Očektanum, Sagrdžije, Kasima ef. Dobrače, Kovači, Hadži Kajmakova, Prijepoljčeva, Piruša, Potok, Patke i Kračule.

U nedjelju, 16.03.2025. u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u ulicama Hekim Oglu Alipaše i Dr. Irfana Ljubijankića.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije