FOTO: Nova rasvjeta i info pano na Baščaršijskom trgu
Proteklog vikenda na Baščaršijskom trgu montiran je jedan stub javne rasvjete koji je prethodno saniran i na njemu je izvršena zamjena rasvjetnog tijela. Danas je i drugi stub javne rasvjete demontiran i odvezen na sanaciju, a bit će vraćen i postavljen do kraja sedmice.
Također, do kraja sedmice bit će izvršena i montaža bandere pored tramvajskog stajališta. Na Baščaršijskom trgu bit će postavljena dva stuba javne rasvjete, a bit će vraćen i stub za koji se smatra da je jedan od prvih stubova javne rasvjete u Evropi.
Tokom vikenda postavljena je i konstrukcija za novi info pano koji će se nalaziti na trgu, s podacima i ovoj investiciji, ali i kulturno-historijskim spomenicima u neposrednoj blizini.
Pogledajte fotografije koje prikazuju radove izvedene tokom vikenda.
Pratite forum portala Radiosarajevo.ba - registrirajte se, komentirajte, predlažite teme!
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.