Završen pregled imanja Milorada Dodika: Nije pronađena bomba

3
Radiosarajevo.ba
Završen pregled imanja Milorada Dodika: Nije pronađena bomba
Foto: Dž.K. / Radiosarajevo.ba / Pripadnici MUP-a RS

U utorak ujutru, 30. septembra, u Policijskoj upravi Banja Luka zaprimljena je dojava o postavljenoj bombi na imanju Milorada Dodika.

Pripadnici MUP-a RS su izašli na lice mjesta i obavili kontradiverzioni pregled na imanju bivšeg predsjednika RS.

Kako su istakli, nakon pregleda je utvrđeno da nije pronađena nikakva eksplozivna naprava i da nema opasnosti, prenose Nezavisne.

Dubravko Barbarić za Radiosarajevo.ba: Želja nam je da se vratimo u Skenderiju, ali...

Dubravko Barbarić za Radiosarajevo.ba: Želja nam je da se vratimo u Skenderiju, ali...

O svemu je obaviješteno i Okružno tužilaštvo koje će sprovesti istragu o ovim dojavama, za koje smatraju da je lažno prijavljivanje krivičnog djela.

Podsjetimo, jutros je dojavljeno da je postavljena bomba i u banjalučkom hotelu Palas. Policijski službenici, nakon detaljnog pregleda, ustanovili su da je dojava bila lažna.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (3)

/ Povezano

/ Najnovije