Uhapšen 30-godišnjak u Sarajevu zbog razbojništva: Pronađeni pištolj, droga i novac

0
Radiosarajevo.ba
Uhapšen 30-godišnjak u Sarajevu zbog razbojništva: Pronađeni pištolj, droga i novac
Foto: E. L. / Radiosarajevo.ba / MUP KS

Policijski službenici PU Novo Sarajevo lišili su slobode D.S.M. (1995) iz Sarajeva zbog postojanja osnova sumnje da je u protekla dva dana počinio više krivičnih djela razbojništva na području Novog Sarajeva i Novog Grada.

Prilikom ličnog i pretresa stambenog objekta koji osumnjičeni koristi, pronađena je i oduzeta određena količina materije koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu speed.

Osim toga, pronađeni su i jedan startni pištolj "Zoraki" za koji postoji osnov sumnje da je korišten kao sredstvo prijetnje prilikom izvršenja krivičnih djela te jedan par sredstava za vezivanje.

Marko Tešanović otkrio koji sportista mu je bio najteži sagovornik i koju želju još nije ostvario

Marko Tešanović otkrio koji sportista mu je bio najteži sagovornik i koju želju još nije ostvario

Također, prilikom pretresa pronađeni su i novac, cigarete i drugi predmeti za koje postoji osnov sumnje da potiču iz krivičnog djela.

Osumnjičeni se nalazi na kriminalističkoj obradi u službenim prostorijama Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, nakon čega će biti predat u daljnju nadležnost Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.

Kako nezvanično saznajemo, riječ je o Demiru M. Salkoviću.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije