Tragično jutro u Sarajevu: Vozilo usmrtilo pješaka
A. Ka.
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila u sarajevskom naselju Čengić Vila poginula je jedna osoba, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Do nesreće je došlo kada je vozilo, pod još nerazjašnjenim okolnostima, udarilo pješaka.
Nesreća se dogodila jutros oko 5.50 sati na raskrsnici glavne saobraćajnice.
Ponovo se oglasio Vico Zeljković: "Slavimo historiju koju smo zajedno ispisali"
Na terenu je policija i u toku je uviđaj.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Komentari
Prikaži komentare (3)