Tragičan epilog nesreće kod Zvornika: Poginuo vozač automobila

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na regionalnom putu Tišča-Caparde poginuo je vozač automobila Marko L. iz Šekovića.
Policijska uprava Zvornik saopćila je danas da se nesreća dogodila u subotu, 12. novembra oko 22.35 sati.

Nova tragedija na bh. putevima: Poginuo vozač Golfa iz Bosanskog Novog

Elmedin Konaković se sastao sa Kajom Kallas: Upoznao je sa antiustavnim potezima Milorada Dodika
"U saobraćajnoj nesreći je učestvovao M.L. iz Šekovića, koji je upravljao putničkim vozilom 'BMW'. Na licu mjesta, u vremenu od 22.40 do 1.30 sati je trajala totalna obustava saobraćaja", naveli su iz PU Zvornik.
O svemu navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo, Područna kancelarija Vlasenica, koji je naložio policijskim službenicima PS Šekovići preduzimanje svih mjera i radnji iz svoje nadležnosti, kao i vršenje obdukcije u Javnoj zdravstvenoj ustanovi Zavod za sudsku medicinu u Bijeljini, prenosi Srpskainfo.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.