Saobraćajna nesreća u Sarajevu, ne rade tramvaji
U nedjelju, 13. jula u večernjim satima došlo je do saobraćajne nesreće kod pijace Markale.
Kako javljaju čitatelji portala Radiosarajevo.ba u nesreći su učestvovali automobil i motocikl koji je završio na tramvajskim šinama zbog čega je trenutno obustavljen tramvajski saobraćaj.
Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo nisu imali više informacija.
Lijepe vijesti za penzionere iz jedne bh. općine: Uz narednu penziju stiže i jednokratna pomoć
Na slici je vidljiva materijalna šteta, a trenutno nema informacija o povrijeđenim osobama.
Na ovom dijelu grada formirane su gužve u saobraćaju.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.