Saobraćajna nesreća na autoputu kod Sarajeva, dvije osobe zatražile ljekarsku pomoć
Radiosarajevo.ba
Na autoputu A1 - Visoko-Podlugovi desila se saobraćajna nesreća u popodnevnim satima.
Ovu informaciju potvrdio je dežurni operativni MUP-a KS za portal Radiosarajevo.ba.
"Saobraćajna nesreća se desila u 14:15 sati, a učestvovala su dva vozila. Dvije osobe su također zatražile ljekarsku pomoć", rekli su iz policije.
Srce veće od planine: Mladić Bakir novac za put na Mundijal uplatio za liječenje Admira Dorića
Uviđaj je gotov pa se saobraćaj na ovom dijelu autoputa trenutno odvije neometano.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)