Pucnjava u svadbenoj koloni u Tuzli uznemirila građane

2
Radiosarajevo.ba
Pucnjava u svadbenoj koloni u Tuzli uznemirila građane
Foto: Tuzlanski.ba / Policija u Tuzli zaustavila svadbenu kolonu

U Tuzli je u petak, 28. juna u poslijepodnevnim satima došlo do uznemiravanja građana i narušavanja javnog reda i mira od strane učesnika svadbene kolone koja je prolazila kroz Tuzlu.

Kako je potvrđeno iz MUP-a TK, veliki broj građana prijavio je neprimjereno ponašanje učesnika kolone koji su kako je rečeno tokom vožnje tuzlanskim ulicama pucali iz vozila.

Time su uplašili građane koji su se nalazili u blizini, a posebno najmlađe koji su od straha i šoka plakali i tražili mjesto za sakrivanje.

Ovo je naslovnica The Economista. Donaldu Trumpu se sigurno neće dopasti

Ovo je naslovnica The Economista. Donaldu Trumpu se sigurno neće dopasti

Kako saznaje Tuzlanski.ba, policijski službenici su kolonu zaustavili u naselju Miladije. Na sreću, niko nije povrijeđen tokom pucnjave.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije