Pucnjava u BiH: Muškarac povrijeđen, jedna osoba uhapšena
Jedna osoba lakše je povrijeđena u pucnjavi koja se u nedjelju, 8. februara, u ranim jutarnjim satima dogodila ispred ugostiteljskog objekta u mjestu Dubravica kod Viteza, a policija je ubrzo privela osumnjičenog D.K. (1981.)
Nepoznata osoba obratila se Policijskoj stanici (PS) Vitez u nedjelju oko 4.25 sati i prijavila da je došlo do pucanja iz vatrenog oružja ispred ugostiteljskog objekta, u mjestu Dubravica u općini Vitez, priopćeno je iz Ministarstva unutarnjih poslova SBK.
Službenici PS-a Vitez izlaskom na mjesto događaja potvrdili su istinitost navoda prijave, odnosno da je gore navedenog dana i vremena došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane osobe D.K. rođene 1981. godine iz Viteza, a tom prilikom lakše tjelesne povrede zadobio je B.B. rođen 1992. godine iz Viteza.
Pucnjava u BiH: Muškarac povrijeđen, jedna osoba uhapšena
Pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva u Travniku uviđaj su izvršili službenici Odsjeka kriminalističke policije PU Travnik.
Osoba D.K. je lišena slobode i nad njim je provedena daljnja kriminalistička obrada.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.