Poznat identitet državljanke BiH koja je poginula u nesreći u Hrvatskoj
![Poznat identitet državljanke BiH koja je poginula u nesreći u Hrvatskoj](https://storage.radiosarajevo.ba/article/562579/871x540/policija-karlovac-septembar-2024-fb.jpg?v1727685229)
U noći s petka na subotu, na državnoj cesti D-1 od Karlovca prema Krnjaku, dogodila se tragična saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubila 58-godišnja državljanka Bosne i Hercegovine.
Iz stanice saobraćajne policije Karlovac je za portal Krajina.ba potvrđeno kako se radi o Hajri Begić iz Cazina.
U incidentu su povrijeđene i dvije muške osobe, starosti 48 i 26 godina, također iz Cazina, koje su zadobile teške tjelesne povrede.
![Beogradski advokat očitao lekciju Gorici Dodik: Dolazite autobusima i pljujete našoj djeci u lice!](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579071/300x185/Gorica_milorad_dodik_septembar2021_arhiv.jpg?v1739712585)
Beogradski advokat očitao lekciju Gorici Dodik: Dolazite autobusima i pljujete našoj djeci u lice!
One su prevezene u bolnicu na daljnje liječenje.
U ovom trenutku, okolnosti nesreće se istražuju, a policija provodi istragu kako bi utvrdila uzroke i okolnosti incidenta.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.