Novi težak sudar u BiH: Povrijeđeno 9 osoba, među njima i maloljetnici

0
Radiosarajevo.ba
Novi težak sudar u BiH: Povrijeđeno 9 osoba, među njima i maloljetnici
Foto: Pixabay / Ilustracija (na fotografiji nije događaj opisan u tekstu)

Devet osoba, među njima i dvoje maloljetnika, povrijeđeno je u sudaru dva vozila u Doboju, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave. Teško je povrijeđena osoba iz Petrova čiji su inicijali S. T, a ostalih osam zadobilo je lakše povrede.

Sudar Peugeota i Volkswagena dogodio se jučer, 31. augusta, na raskrsnici Ulice Svetog Save i magistralnog puta. Lakše su povrijeđeni vozači oba automobila. Lice koje je teško povrijeđeno bilo je putnik u Peugeotu.

Takođe, lakše povrede su zadobili i još dva putnika iz Petrova koji su bili u Peugeotu, te putnici iz Volkswagena, među njima i dva maloljetna lica, svi iz Zenice.

Uzbuna u Irskoj: Dronovi krenuli na avion u kojem je bio Volodimir Zelenski

Uzbuna u Irskoj: Dronovi krenuli na avion u kojem je bio Volodimir Zelenski

"Učestvovalo je vozilo marke Peugeot kojim je upravljalo lice inicijala V.T. iz Bijeljine, s kojim su se u vozilu nalazila lica inicijala M.T., M.T. i S.T., svi sa područja opštine Petrovo i vozilo marke VW kojim je upravljalo lice inicijala A.Č. iz Zenice, FBiH, sa kojim se u vozilu nalazila lica inicijala M.Č., A.Č. i dva maloljetna lica, svi iz Zenice.

U ovoj saobraćajnoj nezgodi teške tjelesne povrede zadobilo je lice inicijala S.T. putnik u navedenom vozilu, dok su svi ostali učesnici u saobraćajnoj nezgodi zadobili lake tjelesne povrede", navode iz iz PU Doboj.

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije