Novi detalji nesreće u Grudama: Mercedes sletio sa ceste, potvrđen identitet poginulih

0
Radiosarajevo.ba
Novi detalji nesreće u Grudama: Mercedes sletio sa ceste, potvrđen identitet poginulih
Foto: MUP ZHK / Policija / Ilustracija

Saobraćajna nesreća se dogodila danas, 31. oktobra, oko 12 sati u Ulici Blage Zadre u Grudama u kojoj su poginule dvije osobe. 

Glasnogovornik Ministarstva unutrašnjih poslova Zapadnohercegovačkog kantona Marko Banožić je za portal Radiosarajevo.ba rekao da je u nesreći učestvovalo jedno putničko motorno vozilo koje je sletjelo sa ceste. 

"U nesreći su učestvovali osoba inicijala S.K. iz Gruda koja je upravljala vozilom marke Mercedes Benz njemačkih registracijskih tablica, a na suvozačkom mjestu se nalazila B.K. također iz Gruda", rekao je Banožić. 

Uhapšen Muhamed Ajanović, dekan Stomatologije i Dalila Hakalović, glavna prosvjetna inspektorica

Uhapšen Muhamed Ajanović, dekan Stomatologije i Dalila Hakalović, glavna prosvjetna inspektorica

Ljekar Doma zdravlja Grude je konstatovao smrt obje osobe.

"Na mjestu događaja su izašli pripadnici Profesionalne vatrogasne brigade Grude, a uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske Uprave Grude", rekao je Banožić.

Dodao je da su tijela poginulih prevezena u mrtvačnicu Bijeli Brijeg u Mostaru gdje će se u narednom periodu izvršiti obdukcija.  

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije