Nova stravična nesreća na bh. putevima: Pješak poginuo nakon što ga je udario kamion
Radiosarajevo.ba
Pješak je poginuo jutros u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla, u mjestu Ugljevička Obrijež.
Kako nezvanično saznaje infobijeljina, njega je udario kamion sa prikolicom.
Nesreća se dogodila oko 5.30 sati.
Uviđaj je i dalje u toku, a saobraćaj je preusmjeren na alternativne pravce.
Drago Tendžerić od 6. jula u zatvoru: Uz 3 prsta i tetovaže četnika 'pozirao' kod masovne grobnice
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)