Drama u Banjoj Luci: Žena preživjela pad sa zgrade

0
Radiosarajevo.ba
Drama u Banjoj Luci: Žena preživjela pad sa zgrade
Foto: Printscreen / Ilustracija / MUP RS

Žena iz Banja Luke skočila je večeras, 29. marta, sa balkona zgrade u naselju Starčevica.

Ona je preživjela pad i prevezena je u UKC RS na dalje liječenje.

"Policiji je oko 19.10 sati prijavljeno da je ženska osoba skočila sa balkona i zadobila tjelesne povrede. Prevezena je u UKC RS. U toku je uviđaj i utvrđivanje svih okolnosti prijave", kažu u PU Banja Luka.

Faruk Hadžibegić o Zmajevima: "Niko nam ništa nije poklonio. Naši momci su zasluženo prošli dalje"

Faruk Hadžibegić o Zmajevima: "Niko nam ništa nije poklonio. Naši momci su zasluženo prošli dalje"

Nadležni apeluju da osobe koje se suočavaju sa psihičkim problemima potraže pomoć stručnjaka, piše ATV

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije