Drama u Banjoj Luci: Žena preživjela pad sa zgrade
Radiosarajevo.ba
Žena iz Banja Luke skočila je večeras, 29. marta, sa balkona zgrade u naselju Starčevica.
Ona je preživjela pad i prevezena je u UKC RS na dalje liječenje.
"Policiji je oko 19.10 sati prijavljeno da je ženska osoba skočila sa balkona i zadobila tjelesne povrede. Prevezena je u UKC RS. U toku je uviđaj i utvrđivanje svih okolnosti prijave", kažu u PU Banja Luka.
Vrijeme je da uzvratimo: Građani pokrenuli akciju podrške crkvi koja je zvonila na golove Zmajeva
Nadležni apeluju da osobe koje se suočavaju sa psihičkim problemima potraže pomoć stručnjaka, piše ATV.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)