Djevojčicu (14) udario automobil, preminula na putu ka bolnici
Radiosarajevo.ba
Djevojčica (14) nastradala je sinoć oko 21 sat na području Šapca u mestu Bogosavac na lokalnom putu kada je na nju naletio automobil.
Automobil "Ford Focus", prema saznanjima srbijanskih medija, vozio je mladić (22).
Djevojčica je tokom noći podlegla povredama u bolnici.
Svi pričaju o Džekinoj reakciji, oglasio se i njegov saradnik: "Za sve one željne senzacionalizma.."
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (1)