Banja Luka: Muškarac pijan vrijeđao policajce, no brzo se pokajao zbog toga
Radiosarajevo.ba
Policija u Banjoj Luci uhapsila je mušku osobu inicijala G. M. zbog vrijeđanja policijskih službenika.
Nakon prijave da se iz porodične kuće čuje galama, policija je otišla na adresu i našla se na meti pijanog nasilnika.
Vidjevši policajce, G. M. ih je počeo vrijeđati, nakon čega je uhapšen.
Prije 16 godina otišao je Edo Mulahalilović, muzičar koji je obilježio jednu epohu
Nasilniku je uručena prekršajna prijava, piše Srpskainfo.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)