Vrijeme u narednim danima: Kraj sunčanom razdoblju?

Radiosarajevo.ba
Vrijeme u narednim danima: Kraj sunčanom razdoblju?

U BiH će u ponedjeljak biti pretežno oblačno vrijeme. Vjetar slab južnog smjera. Jutarnja temperatura zraka od -1 do 5, na jugu do 8, a najviša dnevna temperatura od 7 do 14, na jugu do 15 stupnjeva. 

U utorak će biti oblačno s kišom. U Hercegovini obilne padavine, a očekuje se između 30 i 50 litara kiše po metru kvadratnom. Vjetar slab južnog i jugoistočnog smjera, krajem dana u skretanju na istočni i sjeveroistočni smjer. Jutarnja temperatura od 1 do 6, na jugu do 10, a najviša dnevna temperatura od 5 do 10, na jugu do 14 stupnjeva. 

U BiH će u srijedu biti oblačno vrijeme s kišom prijepodne. Na planinama je moguć snijeg. Poslijepodne se očekuje prestanak padavina. 

Vjetar slab do umjerene jačine sjevernog i sjeveroistočnog smjera. Jutarnja temperatura od 2 do 6, na jugu do 11, a najviša dnevna temperatura 3 do 8, na jugu do 14 stupnjeva, saopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije