Vatrogasci o prinudnom slijetanju helikoptera iz Srbije: "Pilot ugasio požar na motoru"

1
Radiosarajevo.ba
Vatrogasci o prinudnom slijetanju helikoptera iz Srbije: "Pilot ugasio požar na motoru"
FOTO: Facebook / Vatrogasna brigada Prnjavor

Vatrogasna brigada Prnjavor objavila je nove detalje o prinudnom slijetanju helikoptera iz Srbije kod Prnjavora.

"Oko 13:00 sati od strane Policijske stanice Prnjavor, zaprimljena dojava o padu helikoptera u mjestu Palačkovci.

Na intervenciju odmah izašli 4 vatrogasca sa 2 vatrogasna vozila.

Saobraćajna nesreća u Brčkom: Poginuo pješak

Saobraćajna nesreća u Brčkom: Poginuo pješak

Na licu mjesta zatečen helikopter koji je zbog kvara prinudno sletio na njivu.

Pilot je nakon prinudnog slijetanja sa pp aparatom odmah ugasio početni požar na motoru helikoptera, te su vatrogasci samo preventivno djelovali da ne bi došlo do naknadnog zapaljenja. Na sreću, nije bilo povrijeđenih lica", poručili su.

Podsjećamo, pilot, koji je državljanin Srbije, tokom prinudnog sletanja, obavijestio je Sektor za vanredne situacije Bosne i Hercegovine.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije