UKC Tuzla donio važnu odluku: Razlog - loša epidemiološka situacija
![UKC Tuzla donio važnu odluku: Razlog - loša epidemiološka situacija](https://storage.radiosarajevo.ba/article/524172/871x540/ukc-tuzla-rsa-14juni23.jpg?v1701974285)
U Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla zbog nepovoljne epidemiološke situacije reducirane su posjete za pacijete.
Odlukom o privremenom ograničavanju posjeta od srijede, 6. decembra 2023. godine, posjete su ograničene na jednog posjetioca dnevno po pacijentu.
Također, naglašeno je da je dozvoljeno maksimalno 15 minuta provesti s pacijentom, prema ovoj odluci UKC Tuzla, piše portal Tuzlanski.
![Zlatko Dizdarević: Politika protiv historije](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579074/300x185/zlatko_dizdarevic_juni2019_FB222.jpg?v1739714766)
Zlatko Dizdarević: Politika protiv historije
"Molimo građane za razumijevanje i saradnju, kao i da koriste zaštitnu opremu, te pridržavaju se mjera prevencije u cilju spriječavanja širenja virusne infekcije", saopćio je UKC Tuzla.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.